PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11827}

Wystarczy być

Being There
7,5 6 239
ocen
7,5 10 1 6239
7,6 16
ocen krytyków
Wystarczy być
powrót do forum filmu Wystarczy być

Ostatnio miałam okazję przypomnieć po latach sobie ten świetny film i jak na złość w jego ostatnich sekundach niedosłyszałam co było powiedziane- mama kaszlała ;)
Wiem że było jakieś jedno zdanie być może ważne skoro na samym końcu, ale jakie???
HELP!

ocenił(a) film na 7
777temida

Jeśli chodzi o ostatnie zdanie z przemówienia prezydenta na pogrzebie, podczas gdy ogrodnik spaceruje po wodzie to brzmi ono "life is a state of mind" co zostało przetłumaczone jako " życie to stan umysłu" i rzeczywiście jest ono kluczowym elementem w zrozumieniu tego filmu W połączeniu ze wspomnianą powyżej sceną, nadaje temu obrazowi zupełnie inny wymiar.

MuseOfGod

Tak masz rację, zdanie to niesamowicie podsumowuje całą tę historię.
Bardzo dziękuję :D

ocenił(a) film na 9
MuseOfGod

tak naprawde to za bardzo nie wiem dlaczego sie podniecacie tym zdaniem i ze to jakies wielkkie motto do tego filmu mimo ze jest ono idealne ale mysle ze wlasnie jest ono niepotrzebne bo kazdy sam powinien sobie zinterpretowac ten film i wycignac takie wnioski pewnie 98% by tak tego idealnie nie nazwala ale moze podobnie nie kazdy ma talent kosinskiego

ocenił(a) film na 8
tomek_66

polecam hd recorder

tomek_66

Tak masz rację tomaszu... :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones