PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31832}

Ten szalony, szalony świat

It's a Mad Mad Mad Mad World
7,2 1 406
ocen
7,2 10 1 1406
7,5 2
oceny krytyków
Ten szalony, szalony świat
powrót do forum filmu Ten szalony, szalony świat

Czas trwania filmu

ocenił(a) film na 10

Ostatnio obejrzałem wersję 161 minutową. Wg wikipedii są trzy wersje :192 minuty/161 minut/210 minut. Czy ktoś widział ten film w tych dłuższych wersjach, czym się różnią?

ocenił(a) film na 8
laki_2

Przejrzałem wersję, która ma dokładnie 3:17 czyli bez napisów pewnie kwalifikuje się do 192minut i ma ona:
wstawione kilka zdjęć z planu (czarno-białych) z widocznymi kamerami itp.
oraz zdjęć z widoku kamery podczas których lecą dodatkowe dialogi np. rozmowy na komisariacie lub dłuższa rozmowa z synem przez telefon i jak on później wskakuje do samochodu męża swojej dziewczyny i rusza z piskiem
Bardziej tak ciekawostka nic specjalnie nie wnosząca do filmu, zakończenie jest takie samo.
Wcześniej obejrzałem na BluRay wersję 2:43 i ta wydaje mi się właściwa a nie czas podany tutaj przy filmie.

ocenił(a) film na 8
AduSc

Nie mogę edytować już poprzedniej mojej wypowiedzi, więc napiszę że wersja BluRay jest zremasterowana i jest nieco krótsza a wersja 3:17 czyli 197 nie 192 minut to wersja extended czyli powiększona o te sceny które opisałem. Wersja 192 minut to podstawowa wersja filmu, nie skracana ani nie w wersji specjalnej - sprawdziłem właśnie w internecie ;) Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones