PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32038}

Łowca nagród

The Bounty Man
5,6 17
ocen
5,6 10 1 17
Łowca nagród
powrót do forum filmu Łowca nagród

Co prawda nie ma tutaj strzelaniny co 5 minut, ale są ciekawi bohaterowie i fajne zakończenie. Film oglądałem z lektorem, ale jakość pozostawia wiele do życzenia.

bennyhillshow

Mam też z lektorem ale nie wiem czy nie mam uciętej pierwszej minuty - Jak facet mówi "tropiłeś mnie ....." Fakt ,krótki film bo 1 H 13 Min ale fajny 

90Ramzes09

Być może mam tą samą wersję. Natknąłem się na ten film na gryzoniu, a że mało znany to postanowiłem obejrzeć.

bennyhillshow

a to ja nie wiem czy jest na gryzoniu ,bo ja właśnie odpaliłem taką wersje na VHS- podeślij linka -to obadam ,może tam jest całość ,a ja cały czas bazowałem na uciętej wersji

90Ramzes09

Niestety odkąd Filmweb się zje1bał to na kompie nie mogę oceniać ani odpowiadać na komentarze. A na telefonie nie potrafię tak "kopiuj wklej". Chyba, że przez mejla.

bennyhillshow

ttpedros@gmail.com
dziękuje

90Ramzes09

Nie mogę znaleźć tego filmu. Przeglądałem konta użytkowników i przypadkowo natknąłem się na ten film, a teraz go nigdzie nie widzę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones